Drzewa i Krzewy / z Toba od 2000 roku
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Marzec 29, 2017
REKLAMA
O Leksykonie

2000

Leksykon Internetowy Drzewa i Krzewy powstał na początku 2000 roku jako rozwinięcie pracy semestralnej. Początkowo przewidziany jako prosta strona internetowa, opierająca się głównie na materiałach łaskawie udostępnionych twórcom przez Krzysztofa Rostańskiego i Krzysztofa Marka Rostańskiego.
2000r
Mimo prostej formy i treści leksykon cieszył się wielkim powodzeniem, otrzymując nawet kilka wyróżnień:
  • Przebojowa Strona luty 2001 - www.gery.pl
  • Witryna Dnia 10 lutego 2001 - PC WORLD KOMPUTER

2002

Popularność strony zachęciła nas do pracy i w 2002 odkonaliśmy odsłony znacznie bogatszego, nowoczesnego serwisu, z rozbudowaną wyszukiwarką i działem pytania, które okazały się strzałem w dziesiątkę.
2002r

2004

Lipiec 2004 był kolejnym wielkim krokiem w przód. Dzięki skromym dochodom z reklam mogliśmy zmienić domenę na: drzewa.net, a stale zwiększająca się liczba odwiedzających oraz konieczność uaktualnienia strony techniczne zaowocowała nowym wyglądem i znacznie poprawioną szybkością wyświetlania.
2004r
Przez kolejne dwa lata formuła serwisu pozostawała niezmieniona, a liczba odwiedzających w tym czasie przekroczyła 50000 osób. Niestety forma hostująca serwis: sitenet.pl, jak wiele innych firm z branży, nie przetrwała konkurencji na rynku i zamknęła swoje usługi. Zmieniliśmy lokalizację naszych stron i przez kolejny rok próbowaliśmy egzystować w nowym layoucie, który podyktowany był przypływem znacznej ilości pytań.
To nie wystarczyło :)

2006

Leksykon pracował na pełnych obrotach przez prawie 2 lata, kiedy to nadmiar zajęć utrudnił głównej opiekunce pracę i zaowocował okresem długiej przerwy, bez wielkich aktualizacji i z bardzo małą ilością nowych materiałów.
2006r

2013

Obecnie patrzą państwo na owoc ponad dwuletniej pracy i jest to jedynie wstęp do znacznie ciekawszych materiałów i usług.
Serwis został rozbity na trzy części: Leksykon, Forum i Sklep. Ten ostatni w przygotowaniu. Leksykon i Forum pozostaną przedsięwzięciami całkowicie non-profit, służącymi jedynie pomocy i szerzeniu wiedzy na tematy związane z szeroko pojętym ogrodnictwem, sadownictwem i leśnictwem.
REKLAMA
REKLAMA
Sponsor Grasscent Ltd.
Marzec Pylenie: Kończy pylić leszczyna, maksimum osiągnie pylenie olszy i klonów, zacznają pylić topole, graby, jesiony i wierzby.

Nie zapomnij: Czas na sprzątnięcie ogrodu po zimie, zgrabienie starych liści i odkrycie roślin, jeśli pogoda sprzyja. Można zacząć wysiew roślin zielnych do doniczek, oraz wiosenne cięcie drzew i krzewów. Dziś Imieniny: Wiktoryn, Marek, Eustazy
Znak Zodiaku: Baran
Kalendarz »
REKLAMA

Najlepsze firmy ogrodnicze
 

Bezpieczne płatności

payu
mastercard i visa
Real Time Web Analytics