Drzewa i Krzewy / z Toba od 2000 roku
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Luty 19, 2018
REKLAMA
Prawa autorskie

Ochrona własności intelektualnej

  • Układ, elementy składowe i kod źródłowy Serwisu objęty jest pełną ochroną praw autorskim w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.), ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. Nr 128 poz. 1402) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U.Nr 47 poz.211 z późn. zm.).
  • Treści, co do których prawa autorskie przysługują osobom trzecim, udostępnione zostały na podstawie obowiązujących przepisów prawa lub zawartych umów.
  • Wszelkie prawa do treści udostępnianych na stronach Serwisu, w tym do jego elementów tekstowych i graficznych, wybór i układ stron oraz innych elementów są zastrzeżone, o ile nie zostało w sposób wyraźny zaznaczone inaczej.
  • Korzystanie z treści udostępnianych na stronach Serwisu nie oznacza nabycia przez użytkowników jakichkolwiek praw na dobrach niematerialnych do udostępnianych utworów.
  • Użytkownik może korzystać z utworów udostępnionych na stronach Serwisu jedynie w zakresie dozwolonego użytku, zgodnie przepisami ww. ustawy.
  • Zabronione jest kopiowanie, modyfikowanie lub transmitowanie elektronicznie lub w jakikolwiek inny sposób jakiejkolwiek części Serwisu w całości lub części w celach komercyjnych i bez uprzedniej zgody Serwisu Drzewa i Krzewy poza przypadkami określonymi w powszechnie obowiązujących przepisach prawa.
  • Użytkownicy udostępniający na stronach Serwisu treści, co do których prawa autorskie przysługują im jako twórcom, udzielają Serwisowi Drzewa i Krzewy niewyłącznego prawa do redagowania, kopiowania i rozpowszechniania tych treści.
REKLAMA
REKLAMA
Sponsor Grasscent Ltd.
Luty Pylenie: W drugiej połowie miesiąca pylenie leszczyn osiąga maksimum, zaczyna też pylić olsza i klon jesionolistny.

Nie zapomnij: Dziś Imieniny: Arnold, Konrad, Barbacy
Znak Zodiaku: Wodnik
Kalendarz »
REKLAMA

Najlepsze firmy ogrodnicze
 

Bezpieczne płatności

payu
mastercard i visa
Real Time Web Analytics