Drzewa i Krzewy / z Toba od 2000 roku
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Luty 23, 2018
REKLAMA
Felietony

PREZENTY DLA OGRODNIKÓW cz.2

Grudzień 03, 2015
Christmas ball (Free photobank www.tOrange.us) / ©www.tOrange.us Creative Commons License This work is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License. For internet website the hyperlink on www.tOrange.us. Rights beyond the scope of this license are available at: http://www.torange.us/2347.html.
Powiedzmy jednak, że książki nie są tym czym chcesz obdarowywać w tym roku.

Nie ma powodu do zmiartwienia!
Pomysłów jest wiele, począwszy od nieśmiertelnych narzędzi ogrodowych dla czynnych właścicieli ogrodów. Pamiętaj tylko, żeby nie kupować czegoś bardzo złej jakości, bo pasjonat na pewno ma już odpowiednik i Twój prezent będzie na tyle gorszy, że wyląduje w śmietniku.
No dobrze, może nie aż tak źle, ale każdy lubi dawać prezenty, które są używane, prawda?

Zawsze mile widziane są zestawy narzędzi, zwłaszcza jeśli są dobrze spakowane, albo tak jak zestaw Gardenia przychodzą w torbie:


Dla kogoś kto ma nieco mniej miejsca do składowania narzędzi, ale ma ogród, bardzo dobrym rozwiązaniem jest zestaw podobny do Yato Zestaw Garden System, gdzie dzięki sprytnemu systemowi łączenia styliska z narzędziem oszczędza się sporo miejsca.


Wreszcie dla pasjonata, którego ogród mieści się w kilku donicach, lub na balkonie fajnym prezentem będzie zestaw narzędzi do roślin doniczkowych:


Dzieci lubią naśladować prace domowe rodziców. Stąd cała gama zabawek Klein na licencji BOSCH dokładnie odwzorowująca narzędzia i akcesoria tej marki. Jest to kompletny zestaw profesjonalnego ogrodnika. Dzieci znajdą tutaj: grabki, łopatkę, sekator, doniczkę, i narzędzie do flancowania. Wszystkie zabawki BOSCH wyglądają niezwykle profesjonalnie i wyglądem nie różnią się od swoich rzeczywistych odpowiedników, wzbudzających często duże zainteresowanie u dzieci.

Moim osobistym faworytem i rzeczą, z którą nie można się pomylić, a za co zwłaszcza wdzięczni będą bardziej zaawansowani wiekowo ogrodnicy jest izolująca, miękka podkładka pod kolana.
Sama nie wiem, co zrobiłabym bez swojej!


Wszystkie linki prowadzą do serwisu Ceneo, gdzie możesz łatwo znaleźć te i podobne produkty w najlepszych cenach.
KOMENTARZE
REKLAMA
REKLAMA
Sponsor Grasscent Ltd.
Luty Pylenie: W drugiej połowie miesiąca pylenie leszczyn osiąga maksimum, zaczyna też pylić olsza i klon jesionolistny.

Nie zapomnij: Dziś Imieniny: Marta, Damian, Romana
Znak Zodiaku: Ryby
Kalendarz »
REKLAMA

Najlepsze firmy ogrodnicze
 

Bezpieczne płatności

payu
mastercard i visa
Real Time Web Analytics