Drzewa i Krzewy / z Toba od 2000 roku
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Luty 19, 2018
REKLAMA
Angielskie ogrody

Odziedziczony ogródek

Lipiec 08, 2014
Barbara Teszler (Wszelkie prawa zastrzeżone / All rights reserved)
Mój dom należał kiedyś do kogo innego. To normalne. Właściciele byli dziwni, ale to można im wybaczyć. Jednak ogrodu nie...

Kiedy wprowadziliśmy się dwa lata temu, sąsiedzi przyszli nam podziękować za skoszenie trawy przed domem! Tragedia, ale to dość dobrze oddaje stan w jakim była wówczas zieleń dookoła. A dzielnica jest dobra i wszyscy mają zadbane, przykoszone malutnie angielskie ogródki. U nas chwasty kwitły lepiej i wyżej niż kwiaty, a nieprzycinane krzewy zarosły pół ogrodu.

Niemal 90% z tego odeszło już w niepamięć. Ogród powoli zaczyna przypominać to co sobie zaplanowałam. Właściwy ogród nie jest duży, ma może 10 metrów na dziesięć, z czego większośc to trawnik. Walka o trawnik to materiał na osobny post ;)

Największym problemem było usunięcie krzewów. Zajmowały one naprawdę dużo miejsca, zupełnie bez sensu posadzono również wiele roślin z długimi cierniami, co nie było mile widziane, bo mamy płoty, nie potrzebujemy ochrony wewnątrz. Usunięcie ich przypłaciłam własną krwią ;) Ale opłacało się.KOMENTARZE
REKLAMA
REKLAMA
Sponsor Grasscent Ltd.
Luty Pylenie: W drugiej połowie miesiąca pylenie leszczyn osiąga maksimum, zaczyna też pylić olsza i klon jesionolistny.

Nie zapomnij: Dziś Imieniny: Arnold, Konrad, Barbacy
Znak Zodiaku: Wodnik
Kalendarz »
REKLAMA

Najlepsze firmy ogrodnicze
 

Bezpieczne płatności

payu
mastercard i visa
Real Time Web Analytics