Drzewa i Krzewy / z Toba od 2000 roku
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Luty 20, 2018
REKLAMA
Felietony

PREZENTY DLA OGRODNIKÓW cz.3

Grudzień 11, 2015
W ostatniej odsłonie pokażę pomysły nieco mniej standardowe, chociaż wciąż oscylujące wokół tematyki ogrodów, lasów i roślin.

Niektóre będą bardziej kosztowne, nadające się świetnie na prezent dla bliskiej osoby, a inne całkiem tanie, nawet zabawne i stanowiące fajny pomysł na "Secret Santa".

Większość ogrodników ma w domu kwiaty. Donic pełnych zieleni nigdy nie jest za dużo, ale kupowanie kolejnej jest nudne. A co jeśli kupisz po prostu wielką donicę, posadzisz w niej jakiś mały kwiatek, a wokół urządzisz ogród-miniaturkę pełen uroczych figurek?


Dla technologicznie zaawansowanych ciekawą opcją może być stacja pogodowa, na przykład taka jak poniżej mierzy temperaturę na zewnątrz i w środku, przewiduje pogodę na podstawie ciśnienia, mierzy wilgotność powietrza.
Można z nią połączyć trzy czujniki i mierzyć podane wartości w różnych lokacjach, na przykład w inspekcie, nad grządkami i w garażu.


Dla kogoś, kto chciałby przy okazji nauczyć się słówek z jakiegoś języka dobry może być kubek o tamtyce ogrodowej. W końcu nic tak nie pomaga się uczyć jak relaks z gorącą herbatą, albo kawką w fotelu.


No i niezapominajmy o zestawie surviwalowym! Taka piguła pierwszej pomocy to idealny prezent dla tych, których czasem, znienacka, nachodzi nagła potrzeba pogrzebania w ziemi, zasiania, zakopania, wykopania i podlania.

Poniższe pudełko zawiera:
Mokrą, bezakoholową chusteczkę
Balsam do rąk
Odświeżającą cytrynową chusteczkę
Chusteczkę ze środkiem przeciw komarom
Paczkę nasion kwiatów polnych
Trzy tabliczki do oznaczania miejsca w którym coś zostało posadzone
10 sznurków do roślin
2 plastry
Krem do opalania
Chusteczki higieniczne

KOMENTARZE
REKLAMA
REKLAMA
Sponsor Grasscent Ltd.
Luty Pylenie: W drugiej połowie miesiąca pylenie leszczyn osiąga maksimum, zaczyna też pylić olsza i klon jesionolistny.

Nie zapomnij: Dziś Imieniny: Leon, Ludomira, Leona
Znak Zodiaku: Ryby
Kalendarz »
REKLAMA

Najlepsze firmy ogrodnicze
 

Bezpieczne płatności

payu
mastercard i visa
Real Time Web Analytics